Skupina Tantec

 

Skupina Tantec je súkromná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1974, a od tej doby je vedúcim distribútorom špeciálnych prístrojov pre coronovú a plazmovú predúpravu povrchov, ktorá zlepšuje ich adhézne vlastnosti - napr. umelých hmôt a kovov.

Naše stroje sa predávajú po celom svete prostredníctvom viac ako 30 partnerov. Hlavné sídlo firmy Tantec A/S nájdete v meste Lunderskov (Dánsko). Naše hlavné stredisko bolo vybudované v roku 1989 tak, aby v ňom bolo sústredené  všetko potrebné pre poskytovanie služieb, pre výskum, vývoj a predaj našich špecializovaných strojov pre povrchovú predúpravu.

Skupina Tantec je pokroková organizácia s vysokou úrovňou vlastného „know-how",ktorá neustále zdokonaľuje svoje stroje pre coronovú a plazmovú predúpravu povrchov.

 

Tantec Slovenská republika

 

Naša firma Meritage s.r.o. je výhradným zástupcom pre firmu Tantec s vlastným zázemím - výrobným, distribučným a predvádzacím centrom v Kladne a Sedlčanoch.

Technologické dni každú stredu!

Pokiaľ vás zaujíma povrchová predúprava a zvažujete jej využitie pre svoje projekty, organizujeme špecializované technologické dni, v rámci ktorých je možné po dohode navštíviť naše výrobné a predvádzacie centrum v Sedlčanoch.

  • Prohlédnete si stroje Tantec v akci
  • Zostavíme s vami kompletné riešenie pre váš projekt

 

Ošetríme každý povrch!

  • Firma Tantec sa špecializuje na vývoj a výrobu ako štandardných, tak zákazkových strojov pre coronovou a plazmovou predúpravu povrchov podľa akýchkoľvek požiadaviek zákazníka.
  • V dnešnej dobe je takmer každý materiál ľahko ošetriť pomocou našich strojov.
  • Predúprava kovových povrchov zahŕňa predovšetkým čistenie povrchu, k tomuto účelu používame špeciálne elektródy.
Plasma Plasma
Plasma Plasma